00
Haber Detayı
23 Şubat 2024 - Cuma 19:52
 
Pazarcılara bir müjde de Oda Başkanı Gök’ten geldi
Belediye Başkanı Yücel’in Cuma Pazarı Projesi’ndeki pazar alanında yapılacak yenilikler üzerine verdiği müjdenin ardından esnafa bir müjde de Oda Başkanı Gök’ten geldi.
YAŞAM Haberi
Pazarcılara bir müjde de Oda Başkanı Gök’ten geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Cuma Pazarı Projesi hakkında yapılacak yenilikler ile ilgili pazarcı esnafının alanının genişletileceği müjdesini vermesinin ardından bir müjde de Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök’ten geldi. Oda Başkanı Gök, oda üyeleri ve ailelerinin gözlük alışverişinde indirim için Oba Mahallesi Eski Gazipaşa Caddesi üzerindeki HES Optik ile anlaşma sağladıklarını açıkladı. Gök, “Alanya Pazarcılar Odası üyelerimiz ve aileleri için HES Pptik ile optik gözlüklerde yüzde 25, güneş gözlüklerinde yüzde 20 ve lenslerde yüzde 10 indirim olmak üzere anlaşmamızı gerçekleştirdik. Tüm üyelerimize hayırlı olsun” dedi. 


YÜCEL DE PAZAR ALANI MÜJDESİ VERMİŞTİ
Dünkü canlı yayın programında pazarcı esnafına müjdeler veren Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, mevcut pazar alanının kullanım konforunun artırılarak devam edeceğini, ayrıca pazarı minibüs durağının olduğu alana kadar büyüteceklerini söyledi. Sırasıyla Otopark, dolmuş durağı düzenleme ve pazar alanını genişletme amaçlarının olduğunu vurgulayan Yücel, pazarın yarı açık, yarı kapalı olacağını ve dolmuş duraklarının yer altına alınması ile oluşacak yeni alanla en az 5 bin metrekarelik pazar alanı daha kullanılabileceğini ifade etti. 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0