00
Haber Detayı
08 Mart 2024 - Cuma 09:08
 
Özçelik: Vatandaşımıza Hak Ettiği Hizmeti Sağlayacağız.
Saha çalışmalarına hız kazandıran CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Demirtaş Mahallesi’ndeki Toptancı Hali, sanayi ile çarşı esnafının yanı sıra kurum ve kuruluşları da ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Ziyarette, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir ile Belediye Meclis Üyesi Adayları da hazır bulundu.
- Haberi
Özçelik: Vatandaşımıza Hak Ettiği Hizmeti Sağlayacağız.

Özçelik ile esnaf ve vatandaşlar arasında yaşanan samimi diyaloglar yaşandı.  Özçelik ile caddede karşılaşan yaşlı bir kadın, ellerini açıp dua etmeye başladı. “Senin için her gün dualar ediyorum” diyen yaşlı kadın, Başkan Adayına sarılarak, başarılar diledi. Çocukları ve bebekleri seven, kalfa ile çıraklarla yakından ilgilenen Özçelik ile fotoğraf çektirmek isteyen bir vatandaş ise, “Alanya’nın size ihtiyacı var, Şehrimize sizin gibi özü sözü bir, doğru dürüst insan lazım. Şimdiden Başkanlık hayırlı uğurlu olsun. Diğerleri arkanızdan bakıyorlar” diye konuştu. Özçelik, Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul’u da ofisinde ziyaret etti. Genç bir kadın, Özçelik’ten, göreve geldiğinde hayvan barınağını düzene almasını istedi.


ALANYA’YI TEMİZE ÇIKARACAĞIZ
Temasları sırasında bir esnafın, Alanya Belediye yönetiminden, Beyreli yolunun yapılmasını istediklerini ancak “Oraya Antalya Büyükşehir Belediyesi bakıyor” şeklinde cevap aldıklarını aktarması üzerine Özçelik, hemen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile telefonda görüştü Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yönlendirilmesini sağladı. 


Özçelik, “Alanya’yı gezerek, nabzını tutuyoruz. Ziyaretlerimizde ve salon toplantılarımızda halkımızın gösterdiği teveccüh, bizleri çok mutlu ediyor. Vatandaşlarımızla gönül bağımızı kurduk. Hep birlikte Alanya’yı temize çıkaracağız. Bizim yöneteceğimiz Alanya Belediyesi’nde ceza yok, ödül var. Çünkü vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti vereceğiz. Kenti ile kırsalı arasında hiçbir fark olmayan bir Alanya için tecrübeli ekibimizle çok çalışacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0