00
Haber Detayı
29 Mart 2024 - Cuma 11:22
 
Özçelik: Alanya’nın sabrı kalmadı
CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine merkez ve Oba Mahallesi’nde devam etti. Halkın teveccühüyle göreve geldiklerinde şehrin değerini yükselteceklerini vurgulayan Özçelik, “Alanya’nın artık sabrı kalmadı. Halkımız 1 Nisan itibariyle yeni bir anlayışla tanışacak” dedi.
YAŞAM Haberi
Özçelik: Alanya’nın sabrı kalmadı

Saha çalışmalarını ara vermeden sürdüren CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, sabah erken saatlerde başlayan yoğun ziyaret programına önce Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek başladı. Özçelik ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları, dükkânları tek tek gezerek, esnafa hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. İş makinesi tamircisi dükkânına uğrayan Özçelik, bir ustanın kendi yaptığı makine dönüş sistemini inceledi. 


Geliştirdiği sistem hakkında bilgilendiren usta, patent almak istediğini belirtirken, Özçelik, bu konuda yardımcı olacağını kaydetti. Yaklaşık 3 saatini buraya ayıran Özçelik ve ekibi, daha sonra Oba Mahallesi’ne geçerek, esnafı gezdi. Özçelik’in, burada uğradığı Berber’deki esnaf ve vatandaşla sohbeti renkli anlar yaşattı. Saç tıraşı olan bir müşteri, “20 yıldır bu berbere tıraş oluyorum. Size oy vermediğini öğrenirsem, bir daha tıraş olmaya gelmem” diyerek, desteğini belirtti. Ziyaret sırasında motosikletiyle caddeden geçen bir vatandaş ise, “Başkanım gelin artık. Heyecanla sizi bekliyoruz” dedi. Bir araç kiralama işletmecisi de Özçelik’e desteğini, “Oyumu sizin için saklıyorum Başkanım. Pazar günü sandığa giderek, vatandaşlık görevimizi yapacağız” şeklinde iletti.


ALANYA’MIZIN DEĞERİ YÜKSELECEK
Alanya’yı daha iyi yönetmeyi ve gelecek nesillere daha güzel bir kent bırakmayı amaçladıklarını ifade eden Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, “Halkımızın desteği ve teveccühüyle seçilerek göreve geldiğimizde şehrimizin değerini yükselteceğiz. Alanya’nın artık sabrı kalmadı. Halkımız 1 Nisan itibariyle yeni bir anlayışla tanışacak. Vatandaşlarımızı gururlandıracak projelerimizi hayata geçirerek, Akdeniz’in incisi olan Alanya’mızı önce ülkemizde, sonra dünyada bir marka haline getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Belediye olarak, değerli halkımıza karşı olan sorumluluğumuzun bilinciyle, ödenen vergilerin hesabının verildiği, tüm harcamaların denetlendiği, her adımda şeffaf bir yönetim anlayışını benimsiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0