00
Haber Detayı
03 Nisan 2024 - Çarşamba 13:56
 
Mahmutlar Kılıçarslan Anaokulu Öğrencilerinden Kaymakam Ürkmezer’e Ziyaret
Mahmutlar Kılıçarslan Anaokulu Öğrencileri Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret ettiler Mahmutlar Kılıçarslan Anaokulu öğrencileri ile okul müdürü Nalan Hançerli ve öğretmenler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen okullarda temizlik ve hijyen konusunda farkındalığın artırılması, bu kapsamda sosyal sorumluluk kampanyaları düzenlenmesi ve iyi uygulama örneklerinin ülke genelinde yaygınlaştırılması amaçlayan ‘’Tertemiz Yarınlar Okullardan Başlar’’ projesi kapsamında Kaymakam Ürkmezer’e ziyarette bulundular.
YAŞAM Haberi
Mahmutlar Kılıçarslan Anaokulu Öğrencilerinden Kaymakam Ürkmezer’e Ziyaret

Ziyarette Okul Müdürü Nalan Hançer ve öğretmenler tarafından Kaymakam Ürkmezer’e bilgiler verildi. Devamında öğrenciler el yıkama ve hijyen kurallarını uygulamalı olarak anlattılar. 


Ziyaretleri için Mahmutlar Anaokulu Öğrencileri ve okul yönetimine teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer ‘’ Öğrencilerimizin hijyen konusunda farkındalık yaratmaları ve bunu uygulayarak diğer öğrencilere örnek olmaları bizleri mutlu ediyor. Okul ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, projenin hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. Ziyaret sonunda Kaymakam Ürkmezer tarafından öğrencilere hediyeleri verildi.
Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0