00
Haber Detayı
27 Ocak 2024 - Cumartesi 16:28
 
Kerim Taş: Sorunu çözün, başımızın üstünde yeriniz var
Alanya Metal İşleri Odası eski Başkanı Kerim Taş, “Radar alt sınırı kamyonetlerde 90 olması lazım ki insanlar kazançlarını ceza olarak ödemesin. Ülkenin en büyük sorunu. Buyurun çözün, başımızın üstünde yeriniz var” dedi.
YAŞAM Haberi
Kerim Taş: Sorunu çözün, başımızın üstünde yeriniz var

Alanya Metal İşleri Demirciler Oto Elektrikçiler Kaportacılar Oto Tamirciler Sanatkarları Esnaf Odası eski Başkanı Kerim Taş, tüm yollarda radar alt sınırının kamyonetlerde 90 olmasını istedi. 


Taş, “Herkes çıkmış her şey Alanya için diyor. Ne yapılmış Alanya’ya? En basit örneği Antalya-Alanya yolu. Yol yapılmadan insanlar 2 saatte gidiyordu. Şimdi yol yapıldı 2 saatte gidiyor. Ha erken mi gideceksin? Emekli maşı 7 bin 500 TL. Gidiş geliş 2 radara giriyorsun onu da geriye ceza olarak geriye ödüyorsun. 


Demem o ki şimdiki bisikletler dahi 70 kilometre sürat yapıyor. Kamyonet denilen arabalar çalıştığı anda 90 kilometre sürat yapıyor. Bu yol dahil tüm yollarda radar alt sınırı kamyonetlerde 90 olması lazım ki insanlar kazançlarını, emekli maaşlarını ceza olarak ödemesin. Ülkenin en büyük sorunu. Buyurun çözün, başımızın üstünde yeriniz var” dedi. 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0