00
Haber Detayı
18 Kasım 2023 - Cumartesi 09:21
 
Kaymakamlık STK’larla iş birliğinde
Alanya Kaymakamlığı Dernekler Müdürlüğü, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının (STK) tanışması ve işbirliği projelerinin oluşturulması amacıyla bir toplantı düzenledi.
YAŞAM Haberi
Kaymakamlık STK’larla iş birliğinde

Toplantıya, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun da katıldı. Coşkun, toplantıda 30. yılını kutlayan cemiyetin yaptığı ve yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi.
 
Coşkun, “Alanya Gazeteciler Cemiyeti olarak, ilçemizin tanıtımı, kültürel ve sosyal gelişimi için birçok projeye imza attık. Bu projelerde, diğer STK’larla işbirliği yapmayı her zaman önemsedik. Bu toplantının, STK’lar arasında işbirliğinin artmasına ve ilçemize daha fazla fayda sağlanmasına katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.
 
Toplantıda, STK’ların temsilcileri, ilçedeki sorunların çözümü için işbirliği yapmanın önemini vurgulandı. Kaymakamlık yetkilileri de, STK’lara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. STK’lar arasında işbirliğinin geliştirilmesi için bazı öneriler de sunuldu. Bu öneriler arasında, ortak projeler geliştirmek, bilgi ve deneyim paylaşımı yapmak yer aldı. 
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0