Haber Detayı
18 Mayıs 2021 - Salı 16:00
 
Hülür’den hemşirelere kırmızı gül
Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında, hemşirelere kırmızı gül verdi. Konu ile ilgili konuşan Hülür, “İşinizin çok zor olduğunun farkındayız. Sizler de bu zor koşullara rağmen isteğinizi kaybetmeyin, çok kutsal bir mesleğin üyesi olmanın haklı gururunu yüreğinizde yaşayın, yaşatın” dedi.
YAŞAM Haberi
Hülür’den hemşirelere kırmızı gül

Hemşirelik Haftası etkinliği kapsamında Antalya İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen törende İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal Hülür, Kamu Hastaneleri ve İlçe Hastanelerinde kutlama törenine katılan hemşirelere kırmızı gül verdi.


“Sevginizi eksik etmeyin”
Hemşirelere sevgilerini kaybetmemelerini söyleyen Ünal Hülür, ‘’Kıymetli meslektaşlarım ile bir arada bulunmaktan mutluluk duydum. Özellikle bu andemi sürecinde yoğun iş yüküyle, gece gündüz demeden özveri ile çalışmalarınız takdire şayandır. İşinizin çok zor olduğunun farkındayız. Sizler de bu zor koşullara rağmen isteğinizi kaybetmeyin, çok kutsal bir mesleğin üyesi olmanın haklı gururunu yüreğinizde yaşayın, yaşatın. 


Bireyin, ailenin ve toplumun sağlığından sizler sorumlusunuz. Hizmet verdiğiniz insanların size güvendiğini unutmayın, mahremiyetlerini koruyun ve güvenliğini sağlayın. Sevginizi eksik etmeyin. Biliyoruz ki Hemşirelik mesleğinin hak ettiği gelişimi sağlamak için akademisyenlere, yönetici hemşirelere ve özellikle siz uygulayıcı hemşirelere büyük görevler düşmektedir’’ diye konuştu.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Hülür’den, hemşirelere, kırmızı, gül,
Yorumlar
Haber Yazılımı