00
Haber Detayı
13 Mayıs 2024 - Pazartesi 16:18
 
Hastanenin Beyaz Melekleri Bu Özel Günlerinde Unutulmadı!
Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yılmaz Güler ve yönetim ekibi Dünya Hemşireler Günü kapsamında hastanede çalışan hemşireleri unutmayarak gününü kutlayıp, karanfil dağıttı.
YAŞAM Haberi
Hastanenin Beyaz Melekleri Bu Özel Günlerinde Unutulmadı!

Hastanenin beyaz melekleri olan hemşireler bu özel gününde unutulmadı. Başhekim Doç. Dr. Güler ve ekibi hastanenin her biriminde görev yapan hemşireleri tek tek ziyaret ederek günleri kutladı ve kendilerine karanfil taktim etti. Günün anlam ve önemine binaen konuşma yapan Doç. Dr. Güler, “Günümüzde modern bilgi ve donanıma sahip hemşirelerimiz; birey, aile ve toplumun mevcut, olası sağlık sorunlarını bütüncül bir yaklaşımla din, dil, ırk ayrımı gözetmeksiniz hizmet vermekte, sağlık hizmeti sunmada en etkin rol oynamaktadır. 


Sağlık ordusunun vazgeçilmezi olan hemşirelerimiz gece gündüz demeden özverili ve fedakârca çalışarak hastalarımızın en büyük destekçisi olup onların yarınlara umutla bakmasına katkı sağlamaktadır. Başta hastanemizde hizmet veren 506 hemşiremiz olmak üzere insan hayatının ve insana hizmet etmenin kutsallığına inanarak büyük bir sabır ve sevgiyle çalışan tüm hemşirelerin gününü kutluyorum. İyi ki varsınız “ dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0