00
Haber Detayı
16 Mart 2024 - Cumartesi 11:08
 
Demir Başkandan Alanya İçin El Ele Verelim Çağrısı
Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan adayı Mevlüt Demir, seçim çalışmaları kapsamında Türktaş Mahallesi'nde ziyaretlerini sürdürdü.
YAŞAM Haberi
Demir Başkandan Alanya İçin El Ele Verelim Çağrısı

Alanya'nın geleceği için çıktıkları yolda Alanya halkına seslenen başkan adayı Mevlüt Demir Alanya'nın geleceğini kaderini sizin oylarınız belirleyecek hep birlikte Alanya'nın geleceği içimn imza atalım çağrısında bulundu.

 

Yoğun bir tempoda devam eden kampanya sürecinde, Demir ve ekibi, Fığla Mahallesi muhtar adayını seçim ofisinde ağırlayarak, Hilmi Türkeli'ye başarılar diledi.


Birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan adayı Mevlüt Demir, Anavatan Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak desteklediği bir aday olarak, Alanya'nın mahalle, köy ve yaylalarını dolaşarak, her eli sıkıp her gönüle dokunmayı hedefliyor. 


Başkan adayı Mevlüt Demir seçim çalışmalarında gittiği kırsal alanlarda yolların haline dikkat çekti.Sevgili Alanyalılar, Türktaş ve Dere Mahallelerini birbirine bağlayan yolun hâli bu! "Her şeyi yaptık, Alanya güllük gülistanlık, dahası da var" diyenler bu yola baksın! Bu yola siz de bakın ve 31 Mart 2024'te oy verirken iki kere düşünün.


Bizim dönemimizde çalmadan, çaldırmadan ve kem gözlere aldırmadan hizmet olacak. Bizim dönemimizde Alanya hizmete doyacak, asfaltı olmayan yol kalmayacak! 


Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir;Seçim çalışmaları boyunca Alanya için hazırladıkları projeleri vatandaşlara anlatan Demir, bu projelerin Alanya'nın geleceğine katkı sağlayacağını vurguluyor. 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0