00
Haber Detayı
19 Mart 2024 - Salı 11:46
 
Demir Başkan, seçimlerin galibi demokrasi olacak!
Gelecek Partisi'nin Alanya belediye başkan adayı Mevlüt Demir, seçim sürecinde Alanya'lı kardeşlerimizle ve vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde, seçmenin bilinçli bir şekilde Alanya'yı yönetecek en doğru adayı seçeceğine olan inancını dile getirdi.
YAŞAM Haberi
Demir Başkan, seçimlerin galibi demokrasi olacak!

Başkan adayı Mevlüt Demir, Alanya'da 17 belediye başkan adayının göreve talip olduğunu ve vatandaşın desteğini beklediğini belirtti. Alanya halkının, bu adaylar içinden kenti yönetecek en uygun adayı belirleyeceğine olan güvenini ifade etti.

Demir Başkan, Alanya'nın Selçuklulara başkentlik yapmış zengin bir kültürü olduğunu ve Alanya halkının demokrasiye inanan, doğruyu yanlıştan ayırabilecek engin görüşlere sahip olduğunu vurguladı. Ayrıca, 17 belediye başkan adayı içinden, kendisini yönetme bilgisine ve tecrübesine sahip olanı tercih edeceklerine olan inancını paylaştı.

Yapılacak seçimler için Gelecek partisi Anavatan ve Saadet partisi var güçüyle çalıştıklarını ifade eden Başkan adayı Mevlüt Demir Alanya'nın geleceği için kendisine destek olan çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek Takdir Halkımızın bize başkanlık görevini layık görürse Alanya Halkına hizmet edeceklerini Halka hizmet Hakka hizmet anlayışını vurguladı.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0