00
Haber Detayı
18 Mart 2024 - Pazartesi 13:31
 
Demir Başkan'ın 12 Ay Turizm Müjdesi!
Alanya'nın geleceğini şekillendirecek olan Gelecek Partisi'nin belediye başkan adayı Mevlüt Demir, seçim kampanyası boyunca Alanya turizmini yılın her ayına yayma sözü verdi.
YAŞAM Haberi
Demir Başkan'ın 12 Ay Turizm Müjdesi!

Yoğun bir tempoyla sürdürdüğü seçim çalışmalarında, Alanya'nın dört bir yanını karış karış gezerek, her kesimden insanla buluşuyor ve her gönle dokunmayı hedefliyor.

 

Mevlüt Demir, Alanya'yı geleceğe taşıyacak 41 projeyi hazırladığını ve fırsat buldukça bu projeler hakkında bilgi verdiğini belirtiyor. Yaz aylarında turizmin zirve yaptığı Alanya'da, kış aylarında ise otellerin kapalı kalmasının ve milyonlarca dolarlık yatırımların boşa harcandığının altını çizdi. Otel çalışanlarının bu durumdan olumsuz etkilendiğini ve sıkıntı yaşadığını ifade etti.

İskandinav ülkelerinin soğuk kış şartlarından kaçan ekonomik durumu iyi olan insanları Alanya'da ağırlayarak turizmi 12 aya yaymayı hedeflediklerini söyleyen Demir Başkan, Alanya turizmini çeşitlendirerek spor ve kültür turizmini geliştirmeyi ve böylece turizm gelirlerini artırmayı planlıyor.

Her fırsatta "Alanya iyi yönetilmiyor" diyen Mevlüt Demir, devlet görevinde edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, halkın desteği sayesinde belediye başkanlığı görevini üstlendiğimizde Alanya'nın şahlanacağını, işsizliğin son bulacağına ve herkes için iyi bir gelecek inşa edileceğini . Bu vizyonla "Haydi Alanya" çağrısında bulundu.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0