00
Haber Detayı
26 Şubat 2024 - Pazartesi 09:54
 
Demir Başkan'ı Duygulandıran Furkan
Bir haftalık harçlığını destek olmak için Mevlüt Demir'in seçim kampanyasına bağışlayan 10 yaşındaki Furkan Ünsal, Gelecek Partisi Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir'in duygusal anlar yaşamasına neden oldu.
YAŞAM Haberi
Demir Başkan'ı Duygulandıran Furkan

Yerel seçimler için güç birliği yapan Gelecek Partisi, Sadet Partisi ve Anavatan Partisi blokunun Alanya Belediye başkan adayı Mevlüt Demir kampanyasına destek ve ilgi her geçen gün çığ büyüyor. Kısıtlı imkanlarla ve  mütevazi bir bütçeyle kampanyaya başlayan Gelecek Partisi Adayı Demir'e en anlamlı destek 10 yaşındaki Furkan Ünsal'dan geldi.


Gelecek Partisi Anavatan Partisi Saadet Partisi Alanya ilçe başkanları ve belediye meclis üyesi adayları ile bir araya gelen belediye başkan adayı Mevlüt Demir seçim kampanyasıyla ilgili ortak değerlendirmelerde bulundular. 


Bu toplantıda Saadet Partisi  Belediye Meclis Üyesi Adayı  Ali ihsan Ünsal söz alarak oğlu Furkan Ünsal'ın bir haftalık harçlığını "destek olmak için Mevlüt Demir'e gönderdiğini"söyledi.  


Bir haftalık kantin parasını Mevlüt Demir'e bağışlayan Furkan Ünsal'ın iyi dileklerini dinleyen Başkan Adayı Demir'in gözleri yaşardı.  Kendisine inanarak yola çıkan, omuz veren herkese teşekkür eden Gelecek Partisi Adayı Demir, " Elbette bize güvenen bizimle yürüyen her Alanya'lıya minnettarım ama Furkan'ın yaptığı bağışın anlamı benim için çok daha farklı. Furkan kardeşimin 100 TL'si benim için milyon TLlerden daha kıymetli "şeklinde konuşarak Furkan Ünsal'a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0