00
Haber Detayı
02 Şubat 2024 - Cuma 15:23
 
Demir Başkan'dan Alanya İçin Birlik Çağrısı
Alanya Belediye Başkan Adayı Mevlüt Demir, Alanya'nın geleceği için diğer adaylarla bir araya gelmeye hazır olduğunu söyledi. Demir, Alanya halkının sorunlarını ve beklentilerini ortak bir platformda tartışmak istediğini belirtti.
- Haberi
Demir Başkan'dan Alanya İçin Birlik Çağrısı

Demir, Gelecek Partisi, Anavatan Partisi ve Saadet Partisi'nin ortak adayı olarak seçimlere girdiğini ve her üç partinin de Alanya'ya hizmet etmek için çalıştığını ifade etti. Demir, "Alanya artık büyük ve gelişmiş bir şehir. Adaylar olarak halkımızın önüne çıkıp, Alanya'ya neler katabileceğimizi, nasıl yöneteceğimizi anlatmalıyız. Bu hem demokrasiye hem de partiler arası diyaloğa katkı sağlar. Seçim sürecinde siyasi gerilimi azaltır." dedi.

 

Demir, Alanya'nın sorunlarının çözümü için ortak akıl ve işbirliği çağrısında bulundu. Demir, "Alanya'nın güzelleşmesi, gelişmesi, kalkınması için hep birlikte çalışmalıyız. 


Adaylar olarak birbirimizi eleştirmek yerine, projelerimizi paylaşmalıyız. Halkımız da bizi dinleyip, kararını verecektir. Bizler Alanya'ya hizmet için yola çıktık. Alanya'nın menfaatleri için her türlü işbirliğine açığız." diye konuştu.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0