00
Haber Detayı
21 Kasım 2023 - Salı 09:19
 
Corendon'dan büyük kampanya: Her iki biletten biri ücretsiz
Her yıl milyonlarca turisti en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines’ta merakla beklenen süper indirim haftası başladı.
YAŞAM Haberi
Corendon'dan büyük kampanya: Her iki biletten biri ücretsiz

Avrupa’dan, başta Türkiye olmak üzere, en popüler tatil destinasyonlarına ve Türkiye’nin birçok noktasından Avrupa’ya direkt uçuşlar sunan Corendon Airlines, yılın en büyük kampanyası olan 'Süper İndirim Haftası’na başladı.
 
Corendon Airlines, kampanya kapsamında 27 Kasım 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasındaki seçili uçuşlarında, aynı rezervasyon dahilindeki her 2 yolcudan 1'ine ücretsiz bilet sunuyor.
 
26 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için bir rezervasyonda en az 2 kişinin bulunması gerekiyor; aynı rezervasyondaki her 2 yolcunun 1'inden bilet ücreti alınmıyor. 
 
Kampanyadaki indirimler, net bilet fiyatına uygulanıyor. Hizmet bedeli, ek hizmetler, vergiler ve yakıt harcı indirime dahil edilmiyor. Farklı para birimi seçildiğinde, kur oranı karşılığındaki indirim tutarı fiyata yansıtılıyor.
 
Avantajlı fiyatlarla uçmak isteyenlere fırsatlar sunan Süper İndirim Haftası ile ilgili detaylı bilgiye, Corendon Airlines’ın web sitesi www.corendonairlines.com üzerinden ulaşılabiliyor.
 
Kaynak turizm güncel
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0