00
Haber Detayı
15 Mart 2024 - Cuma 09:07
 
Çalmayan Çaldırmayan Alanya Hayalimiz
Gelecek partisi Alanya belediye başkan adayı Mevlüt Demir seçim çalışmalarını Demirtaş bölgesinde gerçekleştirdi. Demirtaş mahallesinde vatandaş ve esnaf görüşmeleri yapan Başkan adayı Mevlüt Demir Çalmadan Çaldırmadan bir Alanya Halimiz var dedi.
YAŞAM Haberi
Çalmayan Çaldırmayan Alanya Hayalimiz

Mevlüt Demir;Alanya ülkemizde gelir seviyesi en yüksek ilçe olma özelliği var turizm tarım potansiyeli sayesinde gelir seviyemiz çok fazla fakat yönetim sıkıntısı olan Alanya halkı bu gelirlerden hak ettiğini alamıyor dedi.

 

Demir Başkan;Demirtaş hal esnafları ziyaretimizde kıymetli kardeşlerimle Alanya siyasetini konuştuk. 
Nelerin eksik; nelerin ise hiç yapılmadığını aktardık. Bakın sevgili Alanyalı kardeşlerim, emekli olana kadar Emniyet Müdürü olarak devletime çalıştım. 


Şimdi ise milletime çalışacağım ve Alanya'ya hizmet getireceğim. Desteğinizle Mevlüt Demir kardeşiniz geliyo seçim çalışmalarında yapılan görüşmelerde yaptığı konuşmalarla vatandaşın dikkkatini çeken Başkan adayı Demir;hak hukuk adil bir şekilde çalmadan çaldırmadan yönetilen Bir Alanya'da insanların türkiyenin en refah içinde yaşayan olması gerekiyor fakat vatandaşın hali ortada olduğunu ifade etti.


Alanya belediye Başkan adayı Mevlüt Demir; Bir Alanya Hayal ediyoruz çalmayan çaldırmayan hep birlikte doğulusu batılısı ayrım yapmadan kardeşce yaşanabilir bir Alanya için seçim gününde halkımızın en doğru kararı kararı vereceğini biliyoruz dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0