00
Haber Detayı
11 Şubat 2024 - Pazar 18:34
 
Başkan Yücel hız kesmiyor
Başkan Yücel, Cumhur İttifakı'nın ilçe başkanları ile beraber Türktaş ve Dereköy mahalleleri sakinleri ile bir araya geldi. Yücel, "Kentimizin her köşesine canla başla hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
YAŞAM Haberi
Başkan Yücel hız kesmiyor

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, mahalle ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Hafta içi kırsal mahalleleri ziyaret eden Başkan Yücel hafta sonu da ziyaretlerine devam etti. Başkan Yücel seçim çalışmaları kapsamında önce Türktaş Mahallesi'ni ziyaret etti. Yücel'e  ziyarette MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı ile partililer de eşlik etti. 


Ziyarette bugüne kadar yaptığı projeleri anlatan ve vatandaşların taleplerini dinleyen Yücel, "Cumhur İttifakı ilçe başkanlarımız ve ekiplerimiz ile birlikte Türktaş Mahallemizde vatandaşlarımızla buluştuk. Kıymetli mahalle sakinlerimizin bizlerden taleplerini dinledik. Mahalle Muhtarımız Mehmet Arıkan başta olmak üzere mahalle başkanlarımız ve bütün Türktaşlı hemşehrilerime misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim. Birliğimiz daim olsun" dedi.


"ÇÖZÜM YOLLARIMIZI ANLATTIK"
Yücel ardından beraberindekiler ile Dereköy Mahallesi'ni ziyaret etti. Mahalle halkının taleplerini dinleyen Başkan Yücel, "Mahalle ziyaretlerimiz kapsamında Dereköylü hemşehrilerimizle bir araya geldik. Taleplerini dinledik, ivedilikle çözüm yollarımızı anlattık. Mahalle Muhtarımız Hüseyin Uysal başta olmak üzere mahalle başkanlarımız ve bütün Dereköylü hemşehrilerime içten karşılamaları ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kentimizin her köşesine canla başla hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu. 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0