Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:52
 
Başkan Toklu’dan Aşıya Davet
AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı koronavirüs ile mücadele kapsamında duyarlılık göstererek toplu aşı yaptırdı.
SAĞLIK Haberi
Başkan Toklu’dan Aşıya Davet

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı bugün İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu,   Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde koronavirüs ile mücadele kapsamında örnek davranış sergileyerek toplu aşı yaptırdı. Başkan Toklu vatandaşları aşı olmaları davetinde bulundu.


‘‘Bilindiği üzere ülkemizde büyük bir mücadele ile koronavirüs aşı programı başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Bugün İlçe Teşkilatımızla birlikte ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanemizde koronavirüse karşı aşılarımızı olduk. Turizm faaliyetlerinin yoğun yaşandığı bu günlerde buradan bütün vatandaşlarımızı, kurumlarımızı ve sivil toplum kuruluşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum. Kurban Bayramı tatili boyunca aşılarınızı ertelemeyin, mutlaka aşılarınızı olun. Şu zamana kadar Alanya’mızda ortalama 1. doz  53, 2. doz 28 civarında aşılama yapılmıştır 


Rehavete kapılmamalıyız, salgın henüz bitmiş değil. Kendi gayretimiz ve çabalarımız ile bu salgını yenebiliriz. Toplumsal bağışıklığın kazanılması  için aşı olmamız bizlerin birer vatandaşlık görevi haline gelmiştir. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için uyalım.’’ ifadelerine yer verdi.

 

 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Başkan, Toklu’dan, Aşıya, Davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı