00
Haber Detayı
13 Nisan 2024 - Cumartesi 21:21
 
Başkan Özçelik Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısına Katıldı
Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin yeni dönem ilk toplantısına katıldı. Encümen ve Komisyon seçimlerinin yapıldığı toplantıda, Alanya Belediyesi’nin CHP'li Meclis Üyesi Hasan Utkan Eminoğlu, Meclis 2'inci Başkan Vekili seçildi.
YAŞAM Haberi
Başkan Özçelik Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısına Katıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Encümen ve Komisyon üyelerinin seçimleri yapıldı. Alanya Belediyesi Meclis Üyeleri de çeşitli Komisyonlara seçilerek görev aldılar. 


Buna göre, Alanya Belediyesi Meclisi’nin CHP’li Üyesi ve Encümen Üyesi Sadık Dizdaroğlu ABB Meclisi Tarihi Kentler Birliği Komisyonu ile Akdeniz Belediyeler Birliği'ne, Alanya Belediyesi Meclisi’nin CHP’li Üyesi Hasan Can Kamburoğlu ABB Meclisi İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği'ne (ANTAB) ve yine Alanya Belediyesi Meclisi’nin CHP’li Üyesi Mahmut Köse ABB Meclisi Akdeniz Belediyeler Birliği üyeliğine seçildi. Alanya Belediyesi CHP’li Meclis Üyesi Hasan Utkan Eminoğlu da Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi 2'inci Başkan Vekili olarak seçildi. Yeni dönemin ilk toplantısına katılan Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Komisyonlara seçilen çalışma arkadaşlarını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0