00
Haber Detayı
20 Kasım 2023 - Pazartesi 10:24
 
Bakan Yerlikaya Antalya ve Alanya’ya huzur sözü verdi
Türkiye’nin Huzuru Toplantısı için Antalya’ya gelen ve ilk olarak Vali Hulusi Şahin’i ziyaret eden İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, partisinin il teşkilatında ilçe başkanları ile bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Bakan Yerlikaya Antalya ve Alanya’ya huzur sözü verdi

ŞARANİ ALANYA’YI ANLATTI
Alanya İlçe Bakanı Mehmet Şarani Tavlı’nın katıldığı toplantıda çalışmalar değerlendirildi. ‘Antalya’mızın huzuru, Türkiye’mizin huzurudur’ diyen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’yı Vali Hulusi Şahin ve il protokolü karşıladı. 
 
Valiliği ziyaret eden Bakan Yerlikaya, Valilik şeref defterini imzaladı. Bakan Yerlikaya’ya İçişleri Bakan Yardımcısı Antalya eski valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Tuba Vural Çokal ve Kemal Çelik ile AK Parti İl Başkanı Ali Çetin de eşlik etti. Valilik ziyareti sonrası Ak Parti İl Başkanlığına geçen Yerlikaya’yı burada ilçe başkanları ve il yönetimi karşıladı. Alanya İlçe Başkanı Tavlı, ziyarete ilişkin, “İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın teşrifleriyle ilçe başkanları toplantımızı gerçekleştirdik. Sayın Bakanımıza Alanya’daki çalışmalarımız hakkında bilgi verdik” dedi.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0