00
Haber Detayı
13 Kasım 2023 - Pazartesi 13:42
 
Anketlerin Şampiyonu Haydar Yıldız
Alanya Belediye Başkanı seçimine sayılı günler kala, Alanya belediye başkan adayı Haydar Yıldız'ın popülaritesi artmaya devam ediyor. Alanya halkı, Haydar Yıldız'ı tercih etmesinin nedenlerini anlattı.
YAŞAM Haberi
Anketlerin Şampiyonu  Haydar Yıldız

Alanya'da yaşayan Mehmet Özcan, Haydar Yıldız'ın Alanya için çok çalıştığını ve projelerini beğendiğini söyledi. "Haydar Yıldız, Alanya'nın sorunlarını biliyor ve çözüm üretiyor. Alanya'yı daha yaşanabilir bir şehir yapmak için vizyonu var. Ben Haydar Yıldız'a güveniyorum ve oyumu ona vereceğim." dedi.
 
Alanya'da esnaf olan Ayşe Demir ise Haydar Yıldız'ın Alanya'nın ekonomisine katkı sağlayacağını düşündüğünü belirtti. "Haydar Yıldız, esnafın yanında olduğunu gösterdi. Alanya'nın turizm potansiyelini artırmak için projeler hazırladı. Alanya'nın altyapısını, ulaşımını, çevresini iyileştirecek planlar yaptı. Ben de Haydar Yıldız'ın başarılı olacağına inanıyorum ve destekliyorum." diye konuştu.
 
Alanya'da öğrenci olan Emre Yılmaz da Haydar Yıldız'ın gençlere önem verdiğini ve eğitim kalitesini yükseltmek için çalıştığını ifade etti. "Haydar Yıldız, gençlerin geleceği için fırsatlar yaratıyor. Alanya'da eğitim, kültür, spor ve sanat alanlarında projeler geliştiriyor. Alanya'nın sosyal hayatını zenginleştiriyor. Ben de Haydar Yıldız'ın vizyonunu takdir ediyorum ve oyumu ona kullanacağım." dedi.
 
Alanya belediye başkan adayı Haydar Yıldız ise anketlerde aldığı destekten dolayı teşekkür etti. "Alanya halkının bana gösterdiği ilgi ve güven beni çok mutlu ediyor. Alanya'yı hak ettiği yere getirmek için çalışmaya devam edeceğim. Alanya halkının desteğiyle bu seçimi kazanacağız." dedi.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0