00
Haber Detayı
31 Ocak 2024 - Çarşamba 14:30
 
ALTSO, Moskova Turizm Fuarı’na iş gezisi düzenleyecek
ALTSO tarafından 19 Mart 2024 tarihinde başlayacak olan MITT-Moskova Uluslararası Turizm Fuarı’na iş gezisi organize edilecek. Geziye katılmak isteyenlerin 9 Şubat’a kadar ALTSO’ya başvuru yapması istendi.
YAŞAM Haberi
ALTSO, Moskova Turizm Fuarı’na iş gezisi düzenleyecek

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından 18-21 Mart 2024 tarihleri arasında Moskova’da 19 Mart 2024 tarihinde başlayacak olan MITT-Moskova Uluslararası Turizm Fuarı’na Gezi organize edilecek. ALTSO’dan iş gezisi ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 


“Taslak programın maliyeti kişi başı yaklaşık bin 120 Dolar olarak fiyatlandırıldı. Otel ve uçaklardan uzun süreli opsiyon alınamadığından, nihai fiyat katılımcı sayısına göre belirlenecek olup, fiyata dahil hizmetler gidiş-dönüş uçak biletleri, yurtiçi-yurtdışı tüm transferler, rehberlik hizmetleri, 3 gece 4 gün 4 yıldız otelde oda kahvaltı konaklama, fuar giriş ücreti, şehir turunu kapsayacak. 


Söz konusu geziye katılmak isteyen üyelerimizin, ekteki katılım formunu doldurarak, en geç 9 Şubat 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar odamıza başvurmalarını önemle rica ederiz.” 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0