00
Haber Detayı
29 Şubat 2024 - Perşembe 18:55
 
ALTSO ile Alanya Üniversitesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ile Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner arasında, Alanya Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) tarafından verilen dil kursları için indirim protokolü imzalandı.
YAŞAM Haberi
ALTSO ile Alanya Üniversitesi Arasında İndirim Protokolü İmzalandı

Başkan Erdem, “İmzaladığımız indirim protokolü ile hem üyelerimizin gelişimine katkı sunmak istedik, hem de Alanya’mızda yaşanan kalifiye personel sorununun çözümü için bir adım daha attık. Protokolümüz ile yeterli çoğunluğa ulaşan her dilde kurslar açılacak ve üyelerimiz de indirimden yararlanacak” dedi. 


ALTSO ile Alanya Üniversitesi arasında indirim protokolü imzalandı. 
Protokol kapsamında; ALTSO üyeleri, birinci derece yakınları ve çalışanları ile ALTSO personelleri, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek 20 indirimden faydalanabilecekler.


ERDEM: “İŞ BİRLİĞİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”
Protokol töreninde konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi. 
Başkan Erdem, “Bugün imzaladığımız protokol ile Üyelerimiz, birinci derece yakınları ve çalışanları ile oda çalışanlarımız, Alanya Üniversitesi TÖMER’e kayıt yaptırırken oda kimlik kartlarını göstererek 20 indirimden faydalanabilecekler.
İmzaladığımız protokol ile Alanya’mızda yaşanan kalifiye personel sorununun çözümüne de bir kez daha katkı sunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. 

 

Başta Rektörümüz Prof. Dr. Mesut Güner olmak üzere üniversitemizin akademik kadrosuna ve emeği geçen arkadaşlarımıza protokol için teşekkür ediyorum. 
Odamıza ve Alanya’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. 


GÜNER: “HAYIRLI UĞURLU OLSUN”
Alanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Güner ise “ALTSO Başkanımız Eray beye, iş birliği çalışması için teşekkür ederim. ALTSO bizim önemli bir paydaşımız. Hem odamıza hem de üyelerine katkı sunmak bizim için mutluluk verici. Protokolümüz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0