00
Haber Detayı
14 Kasım 2023 - Salı 20:39
 
ALKÜ Genel Sekreter Yardımcısı Ocakdan Diyanet Gençlik Merkezine Ziyaret
Geçtiğimiz günlerde Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlayan Onur Ocakdan, Alanya Müftülüğüne bağlı Fatma Zehra Köroğlu Camii Gençlik Merkezini ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
ALKÜ Genel Sekreter Yardımcısı Ocakdan Diyanet Gençlik Merkezine Ziyaret

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gençlere milli ve manevi değerleri kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Alanya Alaattin Keykubat Üniversitesinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik çiğ köfte etkinliği düzenlendi. 
 
Düzenlenen etkinliğe Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünün davetlisi olarak geçtiğimiz günlerde Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak göreve başlayan Onur Ocakdan da konuk oldu.
 
Program kapsamında öğrencilerle vakit namazları eda edildi, sohbet ve tanışma yapıldı ardından ise Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü Gönüllülerince hazırlanan çiğ köfteler üniversite öğrencilerine ikram edildi.
 
Programla ilgili bilgi veren Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörü aynı zamanda Alanya Gençlik Merkezinde Manevi Danışman ve Rehber olarak görev yapan Turan Topçuoğlu şu ifadelere yer verdi: “Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü olarak gençlerimize milli ve manevi değerleri kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. 
 
Bu kapsamda Alaaddin Keykubat Üniversitesinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik çiğ köfte etkinliklerimiz de devam ediyor. Bu kapsamda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Onur Ocakdan’ın katılımıyla;  Alaaddin Keykubat Üniversitesinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik çiğ köfte etkinliği düzenledik. Gençlerimizle bir araya gelip sohbet etme imkânı bulduk. Bu vesileyle bizleri kırmayıp davetimize icabet eden ALKÜ Genel Sekreter Yardımcısı Onur Ocakdan’a, Gençlik Koordinatörlüğümüz Gönüllülerine, ayrıca düzenlemiş olduğumuz çiğ köfte etkinliklerine maddi manevi destekte bulunan “O Ses Çiğ Köfte Oba Şubesi” sahibi Mahmut Mert’e teşekkür ediyorum.” Dedi. 
 
Gençleri Alanya Müftülüğüne bağlı Gençlik Merkezlerini ziyaret etmeye de  davet eden Topçuoğlu: “Her yaş grubundan gençlerimiz Alanya Müftülüğümüze bağlı Oba Mh. Fatma Zehra Köröğlu Camii Gençlik Merkezi, Mahmutlar Mh. Merkez Camii Gençlik Merkezi, Kargıcak Mh. Fatih Sultan Mehmet Camii Gençlik Merkezi ve Cikcilli Mh. Şanlı Camii Gençlik Merkezini ziyaret ederek zengin kütüphanelerinden istifade edebilir, arkadaşlarıyla bir araya gelip ders çalışabilir, oyun aletleriyle çeşitli oyunlar oynayabilirler. Gençlik Merkezlerimize girişler tamamen ücretsiz olup; gençlerimize çay, kahve gibi içecekleri de ücretsiz olarak ikram ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0