Haber Detayı
24 Ocak 2023 - Salı 10:00
 
Alanyaspor’dan Okşar’a hastanede ziyaret
Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Gürses ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Alanyaspor Taraftarlar Derneği (ALTAD) Kurucu Başkanı, spor yorumcusu ve köşe yazarı Uğur Veysel Okşar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Alanyaspor’dan Okşar’a hastanede ziyaret

Corendon Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, akciğer enfeksiyonu ile Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) şikayetiyle geçen cuma günü Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakım servisine alınan Uğur Veysel Okşar’ın sağlık durumu hakkında Başhekim Doç. Dr. Oğuz Karahan’dan bilgiler aldı. 


Başhekim Karahan, Uğur Veysel Okşar’ın sağlık durumunun orta seviyede ilerlediğini belirterek, “Hastamız Okşar’ın akciğerdeki enfeksiyonun gerilemesi açısından uyguladığımız gerekli tedaviler sürüyor. Sağlık durumunun daha da iyiye gitmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. İnşallah bir an önce eski sağlığına kavuşur” dedi. Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyelerimiz Fahri Gürses ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, daha sonra Okşar’ı kaldığı odada ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanyaspor’dan, Okşar’a, hastanede, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı