00
Haber Detayı
14 Kasım 2023 - Salı 11:22
 
Alanyalı muhtardan ‘zirvede bırakma’ kararı
Tepe Mahalle Muhtarı Hamza Durna, 10 yıldır muhtarlık görevi yaptığını ifade ederek 2024 Mart seçimlerinde aday olmama kararı aldı. Durna, “Zirvede bırakmak iyidir” dedi.
YAŞAM Haberi
Alanyalı muhtardan ‘zirvede bırakma’ kararı

Aldığı karar ile ilgili açıklama yapan Tepe Mahalle Muhtarı Hamza Durna, “Güzel bakıp güzel gören dostlara selam olsun. Zirvede bırakmak iyidir. Yeni dönemde muhtar adayı değilim.10 yıldır yapmakta olduğum Tepe Mahallesi Muhtarlığı görevini 2024 Mart seçimlerinde bırakıp aileme, çocuklarıma, işime gücüme daha fazla vakit ayırmak istiyorum. 
 
Tepe Mahallesi’ne 10 yıldır yaptığım hizmetleri kamuoyunun takdirine bırakıyorum. Her iki dönemde benimle birlikte görev yapan çok değerli aza arkadaşlarıma, bana güvenip her zaman desteğini belirten Tepe Mahallesi halkına, eşime, çocuklarıma, mahallemize hizmet veren kurum müdürleri ve personellerine değerli belediye başkanlarımıza ve personellerine çok teşekkür ederim. Sizlere minnettarım. Kalbini kırdığımız varsa affola. Her çabamız kişisel değil, mahallemiz içindi. 
 
Mahallemizde şu anda 3 aday var. Belki yeni çıkacaklar da olabilir. Hepsine başarılar dilerim. Hakkımda ne düşünürseniz Allah size 10 katını versin. Her türlü düşünceye de saygım sonsuzdur. Allah her birinize sağlık, mutluluk, huzur versin. Son olarak Tepe Mahallesi’nde kalbini kırdığımız insanlar varsa bizi affedip haklarını helal etsinler” dedi.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0