Haber Detayı
24 Ekim 2021 - Pazar 09:59
 
Alanya ve Gazipaşa’daki sigortacılar Paşa’da buluştu
Antalya Sigorta Acenteleri Derneği, Alanya’daki seçkin sigortacıları bir araya getirdi. Antalya Sigorta Acenteleri Derneği’nin Alanya ve Gazipaşa’da bulunan üyeleri, Alanya’da Boyacı İhsan olarak tanınan İhsan Erken’in sahip olduğu Alanya Sanayi Sitesi’ndeki Emek Oto sponsorluğunda, Ahmet Tokuş Bulvarı üzerindeki Paşa Et Restoran’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
Alanya ve Gazipaşa’daki sigortacılar Paşa’da buluştu

ANSAD tarafından 2022’nin Mart ayında Antalya’da organize edilecek uluslararası sigortacılık fuarı ile ilgili sigortacılara bilgi vermek amacıyla düzenlenen etkinliğe, Konaklı Mahallesi’nde faaliyet gösteren, aynı zamanda Antalya Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi de olan Özkaya Sigorta sahibi Bilal Öztürk ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Sigortacılık Komitesi Başkanı Osman Uçkaya da katıldı.

 

Emek Oto sahibi Şevki Erken, “Sektördeki sıkıntıları ve sorunları kahvaltıda karşılıklı olarak görüştük, çözüm yolları üretmeye çalıştık. Katılanlara teşekkür ederiz” dedi. Antalya Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Düzenli, yönetim kurulu üyesi Azmi Karakoyunlu ve Osman Tüken, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Özer, etkinliğin sonunda İhsan Erken’e teşekkür plaketi verdi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya, ve, Gazipaşa’daki, sigortacılar, Paşa’da, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı