Haber Detayı
03 Ocak 2022 - Pazartesi 15:50
 
Alanya Pansiyoncular Odası seçime gidiyor
Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası’nın 4 Ocak’ta düzenlenmesi beklenilen seçimi çoğunluk sağlanamadığı için 10 Ocak’ta gerçekleştirilecek.
YAŞAM Haberi
Alanya Pansiyoncular Odası seçime gidiyor

Alanya Otelciler, Pansiyoncular, Lokantacılar, Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Esnaf Odası 10 Ocak’ta genel kurula gidecek. Mevcut başkan Hüseyin Değirmenci’nin tek aday olduğu genel kurul saat 10.00’da Alanya Kültür Merkezi’nde başlayacak. Başkanlık divanın oluşturulmasıyla başlayacak genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sürecek. 


Ardından yönetim ve denetim kurulları raporları ile 2018-2021 yılları arası bilanço gelir gider hesapları okunacak. Daha sonra bilanço gelir gider hesapları ile yönetim ve denetim kurulu raporları ibra edilecek. 2022-2023-2024-2025 yılları tahmini bütçesinin belirlenmesinin ardından odanın iktisadi işletmesinin devam ettirilmesi ya da feshedilmesi ile federasyon kurmak veya kurulan federasyona katılmak için yönetim kuruluna yetki verilmesi oylamaya sunulacak. Dilek ve temennilerin adından seçimlere

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya, Pansiyoncular, Odası, seçime, gidiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı