00
Haber Detayı
26 Ocak 2024 - Cuma 14:16
 
Alanya’da yakalanan suç örgütü lideri adliyeye sevk edildi
Alanya merkezli olarak 5 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Kafes-32" operasyonunda gözaltına alınan suç örgütü lideri İsmail Süner ile birlikte 11 şüpheli adliyeye sevk edildi.
ASAYİŞ Haberi
Alanya’da yakalanan suç örgütü lideri adliyeye sevk edildi

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde, Antalya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından elebaşı İsmail Süner'in olduğu organize suç örgütüne yönelik olarak Alanya ile İstanbul, Adana, Nevşehir ve Kahramanmaraş'ta "Kafes-32" adı verilen eş zamanlı operasyon da gözaltına alınan 12 şüphelinin emniyetteki 3 günlük işlemleri tamamlandı.  Çok sayıda suçtan gözaltına alınan 12 şüpheli sağlık kontrollerinin ardından sabah saatlerinde, güvenlik önlemleri çerçevesinde adliyeye sevk edildi. 


OLAYIN GEÇMİŞİ
Alanya merkezli 5 ilde suç örgütü üyelerinin yakalanmasına yönelik olarak 23 Ocak’ta gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda Alanya’da 6, Kahramanmaraş’ta 2, Adana’da  2 İstanbul’da 1 ve Nevşehir’de de 1 şüpheli gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin ev ve iş yerlerinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca, 15 adet fişek, bir miktar uyuşturucu madde ve çok sayıda dijital materyal ele geçirilmişti. 

 

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0