Haber Detayı
28 Eylül 2021 - Salı 13:28
 
Alanya’da Güzelliğin Markası ‘BHR Beauty Brand’
Türkiye de yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettiren Uzman Estetisyen Bahar Akcan Gürbüz kurucusu olduğu BHR Beauty Brand Estetik Merkezi ile Alanya halkına hizmet vermeye devam ediyor.
SAĞLIK Haberi
Alanya’da Güzelliğin Markası ‘BHR Beauty Brand’

Hacet Mahallesi Keykubat Bulvarı 35 Mt Yol Üzeri, Parla Yüksel Plaza da Uzman Estetisyen Bahar Akcan Gürbüz öncülüğünde kurulan BHR Beauty Brand Alanya halkına hizmet vermeye devam  ediyor. 


Seçkin isimler  tarafından Alanya’nın çok tercih edilen estetik merkezi BHR Beauty Brand da Uzm. Estetisyen Bahar Akcan Gürbüz aynı zamanda Medikal estetik ve güzellik alanındaki güncel uygulama ve yöntemleri takip etmek ve Alanya halkına daima kaliteli, sağlıklı ve hijyenik bir güzellik hizmeti sunmayı kendisine temel prensip ve misyon edinmiş; bugüne kadarki bilgi ve deneyimim ile Alanya’da ve tüm dünya da  bir güzellik markası olmayı hedefliyoruz.  


Merkezimizde Plastik cerrahi danışmanlığı Saç ekimi Saç çoğaltma işlemleri ve Alanya’da ilk ve tek olan Akıllı Aquafacial cihazımız ile göz alıcı parlaklık verirken, aynı zamanda ciltteki tüm problemleri özel kamera sistemi ile görüntüleyebiliyoruz. Ayrıca leke tedavisi, bölgesel incelme, Diode lazer epilasyon cihazları ile  Alanında uzman ve güler yüzlü uzmanlarımız  ile tüm Alanya halkının hizmetindeyiz” dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya’da, Güzelliğin, Markası, ‘BHR, Beauty, Brand’,
Yorumlar
Haber Yazılımı