Haber Detayı
11 Mayıs 2022 - Çarşamba 16:31
 
Alanya’da 19 Mayıs Coşkusu Öykü Gürman Konseri ile Yaşanacak
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Alanya Belediyesi tarafından fener alayı yürüyüşü ve Öykü Gürman konseri düzenlenecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere hediye ettiği bu anlamlı günde Alanya Belediyesi fener alayı ve sevilen sanatçı Öykü Gürman ile Alanya halkını buluşturacak.
YAŞAM Haberi
Alanya’da 19 Mayıs Coşkusu Öykü Gürman Konseri ile Yaşanacak

19 Mayıs Perşembe günü etkinlikler 20:30’da Atatürk Anıtı önünde başlayacak. 21:00’de Fener Alayı ile Alanya İskelesi’nde muhteşem bir kortej yapılacak. 22:00’de ise Belediye Sarayı arkasındaki alanda sevilen sanatçı Öykü Gürman en güzel şarkılarını Alanya halkı için söyleyecek.


BAŞKAN YÜCEL’DEN DAVET
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı dolu dolu yaşayacaklarını belirterek, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na güzel bir program hazırladık. Fener Alayı yürüyüşü ve Öykü Gürman Konseri ile gençlerimize unutulmaz bir gün yaşatacağız. Tüm Alanya halkını etkinliklerimize davet ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: Alanya’da, 19, Mayıs, Coşkusu, Öykü, Gürman, Konseri, ile, Yaşanacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı