00
Haber Detayı
05 Şubat 2024 - Pazartesi 19:51
 
Alanya Belediye Başkan Adaylığı Açıklandı
Haydar Yıldız, Alanya Belediye Başkan Adayı olarak resmen ilan edildi. Adalet Partisi rozeti takılan Yıldız, seçim ofisinde düzenlenen törende konuştu. "Çıktığımız yolda artık daha güçlü adımlarla Alanya halkına hizmet için vatandaşın emrindeyiz." diyen Yıldız, Alanya siyasetinde dönen oyunlara dikkat çekti.
YAŞAM Haberi
Alanya Belediye Başkan Adaylığı Açıklandı

"Alanya siyaseti bazı adaylar üzerinden yapılan bir oyundur. Bu oyuncular ise sefirin üç atlısıdır. Kim kazanırsa sisteme hizmet etmek için yazılmış bu oyunu biz bozacağız." dedi.


Yıldız, Alanya'da seçim takviminin açıklandığını ve aday olan kişilerin yaptıkları işlerin ve yönettikleri paranın Alanya bütçesinden daha fazla olduğunu söyledi. "Peki Alanya sevdası nedir? Anlayamadık demiyorum, biliyoruz. Harcanan paraların kaynağı Alanya halkının kafasında soru işareti." diye konuştu.


Törene Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Osman Koç, Antalya İl Başkanı Ayhan Sağlık ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Koç, Haydar Yıldız'a hayırlı uğurlu olsun dileklerini ileterek, "Sayın başkanım sizi artık Alanya halkının hizmetkarı olarak atadık sizi Alanya'ya emanet ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0