Haber Detayı
21 Ocak 2022 - Cuma 08:21
 
AK Gençlikten Aşıya Davet
AK Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal YENİACUN önderliğinde 3. doz aşılarını oldular.
SAĞLIK Haberi
AK Gençlikten Aşıya Davet

Son dönemde artan vaka sayıları ve yeni üreyen varyantlara karşı bir an önce aşıların olunmasına dikkat çeken Başkan YENİACUN "Gençlik Kolları ekibimiz ile birlikte bugün ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanemizde Covid-19 ile mücadele kapsamında 3. doz aşılarımızı olduk. Koronavirüse karşı geçtiğimiz 2 sene içinde Ülkemiz ve şehrimizde bir çok tedbir ve kapanmayla karşı karşıya kaldık bu durumdan en çok biz gençler okul ve sosyal hayattan kısıtlandık tekrar bunları yaşamamak için aşılarımızı olup tedbirlerimizi almalıyız. 


Bu kapsamda bütün vatandaşlarımızın daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Sağlıklı bir gelecek için tüm halkımızı aşı olmaya davet ediyorum. Unutmayalım, aşı varsa hayat vardır. Sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için uyalım" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Etiketler: AK, Gençlikten, Aşıya, Davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı