00
Haber Detayı
14 Kasım 2023 - Salı 17:01
 
ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli'den Alanyaspor'a ziyaret
Avrupa Spor Başkentleri ve Şehirleri Federasyonu (ACES Europe) Başkanı Gian Francesco Lupattelli kulübümüzü ziyaret ederek, 2’nci Başkanımız Kamil Köseoğlu ile Alanya’daki spor faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
YAŞAM Haberi
ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli'den Alanyaspor'a ziyaret

 
Brüksel'de bulunan ACES Europe, Alanya’nın ‘2024 yılı Akdeniz Spor Başkenti’ unvanı alması için aday göstermesinin ardından değerlendirmelerde bulunmak için ilçeye gelen ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli ve beraberindeki heyet kulübümüzü ziyaret etti.
 
Ziyarette ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli, ACES Europe heyet üyesi Fabrizio Santangelo, ACES Türkiye Delegesi Doç. Dr. Veli Ozan Çakır, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, 2’nci Başkanımız Kamil Köseoğlu, Alanya Kestelspor Başkanı Levent Uğur, Alanya Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Emre Kıldırgıcı ve Genel Müdürümüz Serkan Daldal yer aldı. 
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 2’nci Başkanımız Kamil Köseoğlu,  Alanya’da yapılan spor faaliyetleri hakkında bilgiler vererek ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli ile fikir alışverişinde bulundu.
 
İlçedeki spor faaliyetleri hakkında bir süre sohbet eden ACES Europe Başkanı Gian Francesco Lupattelli ise misafirperverliklerinden dolayı 2’nci Başkanımız Kamil Köseoğlu’na teşekkür etti.
 
Ziyaret sonunda 2’nci Başkanımız Kamil Köseoğlu, Gian Francesco Lupattelli, Fabrizio Santangelo ve Veli Ozan Çakır’a formamızı hediye etti.
Kaynak: Editör: Hamdi Acet
Yorumlar
Haber Yazılımı 0