''BİR ALANYA AŞIĞI TANRISEVEN''
Musa Öğütçü

''BİR ALANYA AŞIĞI TANRISEVEN''

''BİR ALANYA AŞIĞI TANRISEVEN''

Her Defasında Alanya Aşıklarını, Alanya Sevdalarını Arayıp Bulmak, Onları Yalın ve Objektif Bir Şekilde Köşeme Taşımak, Hem İlkelerimden Biri, Hemde Sonalanya.com'un Okurlarına Vermiş Olduğum Güzel Bir Değerdir. 

Bu Saygın Şahsiyetlere Verilen Değer ve Hayata Geçirilen Bu Eylem ve Fikir, Sonalanya.com'un Farkından Başka Ne Olabilir Ki?

Alanya'mızın hukuk, ekonomi ve haklar bazında birçok sorununu kaymakamlık makamında, gerek halka ziyaretleri, ev ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve sosyal medya üzerinden çözüme kavuşturan, dertlerine deva olan bir Alanya Sevdalısı, Değerli Alanya Kaymakamı Dr. Hasan TANRISEVEN 15 Temmuz Darbe Gecesinde "Türkiye Cumhuriyeti Bir Hukuk Devletidir, Çetelere Teslim Olmaz." Atmış Olduğu Tweet İle Sosyal Medyanın Gündemine Gelip Yerel Gazetelerde İse Manşet Olmuştu. 

Rahmetli ÖZAL (Eski Cumhurbaşkanlarımızdan Önemli Siyasi) Derdi ki "Halka Hizmet, Hakka Hizmettir" böylesi bir sloganları vardı.

Bu Deyiş Ya da Slogan Bana Alanya Kaymakamı Sayın Dr. Hasan TANRISEVEN Bey Efendiyi Anımsatıyor.

Alanyalı, kimsesiz ve çaresiz insanların haklarını savunmasını, bana bunu hatırlattı. 

İnsanlara faydalı olduğu takdirde mutlu olacağına inandığı için hiç durmadan çalışıp, Gece uykunun en güzel yerinden uyanıp Alanya caddelerini gezip halkla sohbetler etmesi, Kimsesizleri ve yardıma muhtaç olanların elinden tutan kişi Alanya Aşığı Dr. Hasan TANRISEVEN'dir. 

Alanyaya yapılan yatırımlarda büyük emeği olan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan TANRISEVEN, AlanyaSpor'un PTT 1 Ligden Süper Lige Çıkmasında En Büyük Mücadele Edenlerden Birisidir. Bütün Kurum Amirlerini Vatandaşları Her Zaman Maça Davet Etti ve Pozitif Olmalarını İstedi, Sabır Dedi. Çok Şükür Alanya Sporumuz Süper Ligde ve Dün İtibariyle Trabzon Sporla Oynamış Olduğu Maçı Kendi Evinde 3-0 Kazanıp Futbolculara ve Alanyalı Vatandaşlara Bu Bir Başlangıçtır Deyip Moral Verdi.

Alanya Alaaddin Keykubat Ünüversitemizin Kurulma Aşamasındayken Emek Harcayıp Öğrenci Potansiyelinin Artmasında Emeği Geçenlerin Başındadır, Alanya Aşığı Dr. Hasan TANRISEVEN. 

Alanya Hamdullah Emin Paşa Ünüversitesindede Emeği Geçenlerin Başındadır. 

İnsanlara ve insanlığa faydaları, hizmeti arttıkça artar. Bir yazar olarak parti ve siyaset ayrımı yapmaksızın insanların Mutlu olmaları, sorunsuz olmaları, pozitif düşünüp yaşananları Özlemimdir. 

Hedef Kitle "İNSAN" olan, Mutlu olan, Mutlu eden insan, her zaman değerlidir benim felsefemde, inancımda. 

Alanya Aşığı, Alanya Sevdalısı Alanya Kaymakamı Dr. Hasan TANRISEVEN beyi burada bitirmeyip noktalamak istemiyorum, ama virgül olabilir. 

Bir sonraki yazılarımda kaldığım yerden devam edeceğim, Allah Kısmet Ederse.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından