Başkan Yücel, Kentsel Dönüşümü Anlatacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılacak olan kentsel dönüşüm çalışmalarını vatandaşlara anlatacak.

Başkan Yücel, Kentsel Dönüşümü Anlatacak

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumhuriyet Mahallesi'nde yapılacak olan kentsel dönüşüm çalışmalarını vatandaşlara anlatacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Cumhuriyet Mahallesinde yürütülen çalışmalar kapsamında vatandaşlara kentsel dönüşümü anlatacak. Alanya Endüstri Meslek Lisesi Toplantı Salonu'nda 23 Ocak Salı günü saat 17.30' da gerçekleştirilecek bilgilendirme toplantısına Başkan Yücel'in yanı sıra Alanya Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü teknik personeli de katılacak.

"Kentsel dönüşüm için vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz"

Toplantı ile ilgili açıklamalarda bulunan Yücel, kentsel dönüşümün Alanya için çok önemli olduğunu belirterek, "Alanya'mızın en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi'nden çalışmalarımıza start verdik. Bu bölgeyi cazibe merkezi haline getireceğiz. Bu çalışmayı hızlı bir şekilde yapacağız. Öncelikle yarın Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenleyeceğimiz toplantı ile vatandaşlarımızı bilgilendireceğiz. Yarın ki toplantıya özellikle vatandaşlarımızın katılmalarını rica ediyorum" dedi. 

Endüstri Meslek Lisesi Cumhuriyet Mahallesi Alanya Belediyesi Adem Murat Yücel Dönüşüm Antalya Alanya haberleri haber haberler haberi HABER HABERLER sonalanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından