Emniyet'ten 'Mahalle Huzur' Toplantıları

Antalya Emniyet Müdürlüğü, ilçelerde ‘Mahalle Huzur’ toplantılarına devam ediyor.

Emniyet'ten 'Mahalle Huzur' Toplantıları

Antalya Emniyet Müdürlüğü, ilçelerde 'Mahalle Huzur' toplantılarına devam ediyor.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü bağlı Aksu, Muratpaşa, Alanya, Elmalı, Finike, Kemer, Korkuteli, Kumluca ve Serik ilçelerinde 'Mahalle Huzur' toplantıları düzenledi. Toplantılara mahalle muhtarları, esnaflar, ev ve iş kadınları, değişik meslek kuruluşları ve STK temsilcilerinden oluşan vatandaşlara asayiş, trafik, güvenlik, mobese, kaçakçılık ile mücadele, uyuşturucu ile mücadele, yeni suç yöntemleri ve bunlarla nasıl mücadele edileceği konularında bilgiler verildi.

İlçe Emniyet Müdürlerinin başkanlığında gerçekleştirilen toplantılara emniyetin değişik birimlerinde görevli personelde katılarak kendi konuları ile ilgili bilgiler verdi. Ayrıca vatandaşlardan bilgi sahibi oldukları konularda 112 Acil Çağrı Merkezi, 155 Polis Hattı, Alo 140 Terör İhbar Hattı veya Emniyet Müdürlüğü birimlerine müracaat etmeleri istendi. 

Antalya Emniyet Müdürlüğü Emniyet Müdürlüğü Korkuteli Muratpaşa Antalya Kumluca Finike Elmalı Alanya Polis serik Huzur Kemer STK haberleri haber haberler haberi HABER HABERLER sonalanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından