ÖĞÜTÇÜ TBMM 2023 GENÇE HİTAP ETTİ

Genel Başkan Yardımcısı Öğütçü 2023 Gençle TBMM Gezdi

ÖĞÜTÇÜ TBMM 2023 GENÇE HİTAP ETTİ

Akil Gençler Genel Başkan Yardımcısı Musa ÖĞÜTÇÜ, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde 16 Nisan tarihinin önemli bir yeri olduğunu belirterek "Milletin kendisi, çocuklarının geleceği ve en önemlisi Türkiye’nin geleceği için önemli bir sorumluluğu yerine getirecek" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Konferans Salonunda Dünyanın Bütün Ülkelerinden Gelen 2023 Gençe Hitap Eden Öğütçü, ülke olarak çok önemli bir süreçten geçildiğini ve millet olarak bu süreçten daha da güçlenerek çıkılacağını belirtti. "Öğütçü Akil Gençler Tercihleri Evet” buluşmaları ile 81 ilde sahada olacaklarını ve yeni Türkiye’nin inşaasına bu şekilde katkı sağlamak istediklerini söyledi.

Türkiye’de hala kendini milletten ve memleketten alacaklı gören, sadece kendi hayat hakkını kutsal gören, kendisinden başkasını ötekileştiren, hala kendisini eski Türkiye’nin çürümüş alışkanlıklarında gören vesayet kalıntıları olduğunu kaydeden Öğütçü, bu kesimlerin de milletten son derslerini 16 Nisan’da alacaklarını kaydetti.

16 Nisan referandumundan Türkiye’nin güçlü bir şekilde çıkacağını vurgulayan Öğütçü, "Bir olduk, beraber olduk, iri olduk, diri olduk. Bize bunu yaptıran kadim medeniyet değerlerimizdir. 15 Temmuz hain darbe girişiminde FETÖ teröristlerine karşı millet olarak nasıl bir olduysak 16 Nisan’da yeniden kenetleneceğiz ve ülkemiz üzerinde alçakça planları olanlara karşı referandumda ’evet’ diyerek millet olarak daha da güçlenerek çıkacağız.  ‘Evet’ diyerek istikrarlı bir dönemin başlamasını istiyoruz. İstikrarın sürmesi için, iki başlılığın ortadan kalkması için, darbelerin ve vesayet dönemlerinin sona ermesi için ‘evet’ diyeceğiz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından