Bulgarlar Alanya’yı izleyecek

Bulgaristan’ın ünlü pop sanatçıları Anelia Georgieva ve Daniel Rusev, Alanya Turizm Tanıtma Vakfı girişimleriyle son klip çalışmasını Alanya’da yaptı.

Bulgarlar Alanya’yı izleyecek
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) tanıtım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ALTAV yetkilileri son olarak Bulgaristan’ın ünlü pop sanatçıları Anelia Georgieva ve Daniel Rusev’i Alanya’ya getirdi. Bulgaristan Turizm Tanıtma Müşaviri Cemal Tekkanat’ın önemli katkılarıyla yapılan çalışmada pop sanatçıları son kliplerini Alanya’da çekti. Şehir merkeziyle birlikte tarihi ve doğal alanlarda yapılan klip çalışmasının bir bölümünde Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) öğrencileri de rol aldı.
“ÇOK OLUMLU TEPKİLER ALDIK”
Alanya’ya 8 kişilik ekiple geldiklerini söyleyen Sanatçı Georgieva, Alanya’da çok keyifli vakit geçirdiklerini ve güzel bir klip ortaya koyduklarını dile getirdi. Diğer sanatçı Rusev ise “Alanya’ya ilk kez geliyorum ve bu şehri çok beğendim. Klip çalışmamızı sokaklarda yaptık ve buradaki sıcak insanlardan çok olumlu tepkiler aldık. Tatil için yeniden Alanya’da olmak istiyorum” dedi. Bulgarca ve İngilizce yapılan röportajlar Bulgaristan medyasına da gönderildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Fetö Şüphelisi Kadın Yakalandı, Alanya'ya Getirildi
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından
Aytemiz Alanyaspor - Bursaspor Maçının Ardından